TRANSPORT HDS – DOPASOWUJEMY SAMOCHÓD DO ŁADUNKU – NIE ODWROTNIE

dostarczamy terminowość

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne w zakresie transportu i usług HDS, dysponując nowoczesną flotą pojazdów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby zapewnić naszym Klientom optymalne rozwiązania najlepiej dopasowane do ich biznesu. Z dumą obchodzimy w tym roku 34 rocznicę swojej działalności.

Dlaczego Transport HDS?

Transport HDS, to profesjonalna usługa, z której korzystają głównie firmy z branży budowlanej. HDS, czyli hydrauliczny dźwig samochodowy, to specjalistyczny sprzęt, jakim jest samochód ciężarowy z zamontowanym żurawiem przeładunkowym. To właśnie dźwig HDS zamontowany na samochodzie umożliwia prosty załadunek i rozładunek towarów w dowolne miejsce. Cały proces transportu przy udziale dźwigu HDS pozwala na swobodny rozładunek we wskazane miejsce. Jest to niezwykle przydatne, przy rozładunku palet bezpośrednio na strop wyższej kondygnacji budynku, rozłożenie prefabrykowanych elementów bezpośrednio na konstrukcji mostu czy po prostu ustawienie sauny ogrodowej na środku waszego ogrodu bez niszczenia infrastruktury zewnętrznej.

Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Poznań to przykłady miast, w których każdego dnia powstają nowe inwestycje budowlane, a usługi transportu HDS zaopatrują inwestycje w materiały o masie przekraczającej nawet kilka ton. Wynajem HDS to najlepsze rozwiązanie, z którego korzystają liczne firmy budowlane ceniące profesjonalizm i doświadczenie w transporcie HDS.

Kiedy zdecydować się na wynajem HDS?

Wynajem HDS jest szczególnie rekomendowany w przypadku konieczności przewiezienia różnorodnych materiałów budowlanych, kontenerów budowlanych, a także ciężkich maszyn i urządzeń. Usługi transportowe z wykorzystaniem HDS dedykowane są przede wszystkim następującym podmiotom:

 • hurtowniom budowlanym,
 • firmom produkującym materiały budowlane,
 • sieciom handlowym sprzedającym wyroby budowlane,
 • firmy wynajmujące kontenery biurowe, sanitarne, magazynowe, szatniowe,
 • firmom instalacyjnym montującym panele fotowoltaiczne,
 • firmom budowlanym realizującym inwestycje kubaturowe, drogowe i mostowe.

Nośność do 7 ton to cecha charakterystyczna urządzenia HDS. Ręczny załadunek i rozładunek tego typu materiałów jest niemożliwy, a wykorzystanie klasycznych dźwigów nie wszędzie zdaje egzamin. To oszczędność czasu i ogromne ułatwienie w całym procesie, dlatego transport HDS jest niezastąpiony przy wielu pracach wymagających przewiezienia, załadunku i rozładunku materiałów wielkogabarytowych, gdzie możliwości manewrowania są ograniczone przez istniejącą lub powstającą infrastrukturę.

Dlaczego STYPCZYŃSKI?

Do najważniejszych zalet wykorzystania naszych samochodów dostawczych z HDS należą:

 • ponad 30 lat doświadczenia,
 • krajowe licencje, certyfikaty i wykwalifikowana kadra,
 • udźwig aż do 7 ton,
 • gwarancja najwyższej jakości usług.

Profesjonalny transport HDS to również zapewnienie odpowiedniej kadry pracowniczej, która będzie odpowiedzialna za załadunek i rozładunek. Należy pamiętać, że przewożenie dużych i ciężkich gabarytów wymaga specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności, aby uniknąć niepotrzebnego ryzyka związanego z transportem. Doświadczeni kierowcy z naszego zespołu posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia z zakresu obsługi HDS.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Zaufanie, które budujemy z naszymi Klientami od lat. Skorzystaj z naszych usług transportu HDS. Napisz lub zadzwoń.

 • Zadowolenie klienta
 • Dopasowanie do potrzeb na każdym etapie zamówienia
 • Najlepsze ceny

Nasza Firma to pewny fundament dla Twojego transportu.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania transportowe dostosowane do różnorodnych potrzeb naszych Klientów.