Gwarancja efektywności i bezpieczeństwa.

Jesteśmy firmą usługowo-transportową, która dostarcza kompleksowe rozwiązania dla transportu przy użyciu samochodów ciężarowych z dźwigiem HDS. Wykorzystanie specjalistycznych pojazdów wyposażonych w hydrauliczne samochodowe dźwigi przeładunkowe, pozwala na bezpieczny oraz terminowy przewóz ładunków o masie do 7,5 ton i ich rozładunek u Klienta. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1989 r. i od ponad 30 lat nieprzerwanie działamy realizując zlecenia indywidualne oraz firmowe.

ZAANGAŻOWANIE

Dzięki pracy zespołowej tworzymy zgrany zespół, co pozwala nam na spełnianie oczekiwań naszych Klientów. Odpowiadamy na ich potrzeby z zaangażowaniem i zawsze stawiamy na terminowość i solidność w realizacji wszystkich zleceń. Poprzez naszą elastyczność i dostępność pozostajemy z naszymi Klientami w stałym kontakcie.

INNOWACYJNOŚĆ

Od początku prowadzenia działalności dostarczamy usługi najwyższej klasy. Zdajemy sobie sprawę, że trzeba podążać z duchem czasu, dlatego reagujemy na wymagania i zmiany w branży, odpowiadając na potrzeby naszych Klientów..

DOŚWIADCZENIE

Zbudowaliśmy doświadczenie zespołu przez 34 lata naszej działalności. Tam gdzie inni widzą problemy, my szukamy rozwiązań logistycznych dla zachowania efektywnego łańcucha dostaw. Lubimy wyzwania i ambitne realizacje.  

bezpieczeństwo

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych Klientów. Z tego powodu oferowane przez nas produkty oraz usługi spełniają normy wynikające z przepisów prawa oraz podlegają wielostopniowej kontroli jakości.

W ramach naszej działalności współpracujemy z czołowymi krajowymi producentami, a także firmami, posiadającymi uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do naprawy i konserwacji urządzeń dźwignicowych objętych dozorem zgodnie z przepisami. Szczegółowe informacje dotyczące uzyskanych certyfikatów oraz uprawnień znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce „Certyfikaty”.

JAKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Najwyższa jakość oferowanych usług dopełniamy o terminowość, solidność i skuteczność.

Inwestujemy w park maszyn, podnośniki, haki, kontenery, przyczepy by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Zaufaj nam, Twoje ładunki będą w najlepszych rękach.

Dla nas liczy się nie tylko transport, ale także Twój czas i zaufanie. Stawiamy na sprawdzoną terminowość, dzięki której Twoje projekty przebiegają zgodnie z planem. Nasza nowoczesna flota to gwarancja efektywności i bezpieczeństwa.

  • Zadowolenie klienta
  • Najlepsze ceny
  • Dopasowanie do potrzeb na każdym etapie zamówienia
  • Transport w regionie i całej Polsce